© 2014 Euro Live Technologies Ltd. All rights reserved.  

> Jaunā gada ballīte – gadu mija ir brīdis, kad atskatāmies uz paveikto, nospraužam mērķus nākotnei un jautrā gaisotnē svinam jauna gada iestāšanos.

 

> ELT saliedēšanas ballīte – šis pasākums tiek organizēts visiem darbiniekiem, izceļot vienu no uzņēmuma vērtībām - lojalitāti. Pasākums notiek īstenas vasaras ballītes noskaņās ar kokteiļiem, karaoke un dejām visas dienas garumā.

 

> Sporta spēles – lai saliedētu komandu un iepriecinātu darbiniekus, kā arī lai vienkārši lieliski pavadītu laiku patīkamā kompānijā, ik vasaru aicinām darbiniekus piedalīties sporta spēlēs. Turklāt sports nav vienīgā šo svētku sastāvdaļa, tās pavada arī dziesmas, dejas un izklaide visas dienas un nakts garumā.

 

> Dzimšanas dienu svinības – tā kā dzimšanas diena ir tikai reizi gadā, kādēļ gan nenosvinēt to kopā ar labākajiem kolēģiem? Reizi mēnesī mēs rīkojam īpašas dzimšanas dienu svinības visiem kolēģiem, kam šājā mēnesī ir dzimšanas diena. Tas ir lielisks veids, kā tuvāk iepazīt savus kolēģus un jautri kopā pavadīt laiku.

 

> Labsajūtas veicināšanas aktivitātes – mēs ticam, ka mūsu darbinieku labsajūta un veselība ir pamats uzņēmuma ilgtspējīgai attīstībai. Mēs sekmējam veselīgu dzīvesveidu, īstenojot pasākumus kolēģu atbalstam ikgadējajā Rīgas maratonā. Visi darbinieki tiek regulāri nodrošināti ar svaigiem augļiem. Papildus tam katrs uzņēmuma darbinieks var bez maksas saņemt arī manikīra, make-up speciālista un matu ieveidošanas pakalpojumus.

Par tradicionāliem ELT kļuvuši jau vairāki pasākumi:

 
X
Password:
Wrong password.