© 2014 Euro Live Technologies Ltd. All rights reserved.  

Darbs ELT ir ne tikai Tava iespēja iegūt unikālu starptautisku pieredzi, strādājot uzņēmumā, kas ir daļa no pasaules vadošā spēļu programmatūras izstrādātāja un tiešsaistes spēļu nodrošinātāja “Playtech”, mēs piedāvājam arī virkni citu ieguvumu:

KĀDĒĻ IR VĒRTS PIEVIENOTIES ELT KOMANDAI?

> Elastīgs darba laiks (tiešsaistes pakalpojumu daļas darbiniekiem) – darbs tiek organizēts maiņās, tādēļ to var apvienot, piemēram, ar mācībām vai hobijiem.

 

> Bezmaksas apmācības un kursi – lai pilnveidotu sava tiešā amata pienākumu izpildei nepieciešamās prasmes, kā arī iegūtu prasmes, kas nepieciešamas savas karjeras attīstībai uzņēmumā, darbiniekiem ir iespēja bez maksas apmeklēt angļu un itāļu valodas kursus. Biroja darbiniekiem regulāri ir iespējas piedalīties arī kvalifikācijas pilnveidošanas un korporatīvajās apmācībās, piemēram, grāmatvedība, menedžments, atgriezeniskās saites sniegšana u.tml.

 

> Karjeras izaugsmes iespējas uzņēmumā – mēs augsti vērtējam mūsu darbiniekus, tādēļ ikvienai brīvai vakancei pirmām kārtām kandidātus izskatām no uzņēmuma iekšienes, tādējādi nodrošinot mūsu darbiniekiem karjeras attīstības iespējas.

 

> Piemaksas un pabalsti – papildus atalgojuma sistēmai esam izstrādājuši arī īpašu piemaksu un pabalstu sistēmu, kas ietver, piemēram, īpašu bērna piedzimšanas pabalstu un pabalstu par stāšanos laulībā, kurus atbilstošā situācijā var saņemt ikviens uzņēmuma darbinieks.

> Konkurētspējīgs atalgojums un sociālās garantijas – mēs garantējam saviem darbiniekiem konkurētspējīgu, regulāru un nostrādātajām darba stundām atbilstošu atalgojumu, kā arī sociālās garantijas, jo par darbiniekiem tiek maksāti visi sociālie nodokļi. Papildus tam uzņēmums piešķir arī veselības apdrošināšanas polises visiem tiem darbniekiem, kas sasnieguši gada darba stāžu.

 

> Apmaksātas apmācības jaunajiem darbiniekiem – uzsākot darbu ELT, ikvienam jaunajam darbiniekam bez maksas tiek nodrošinātas apmācības. Turklāt apmācību laikā darbiniekam tiek maksāta arī mācību procesam pielāgota darba alga.

PERSONĀLA DEPARTAMENTS:

+371 26440088

 
X
Password:
Wrong password.